Інструкція по роботі в особистому кабінеті для юридичних осіб

Мінімальні вимоги для роботи в особистому кабінеті

Робота особистого кабінету підтримується на наступних і вище версіях браузерів:

Chrome 60+
Firefox 50+
Safari 6+
Edge 11+

1. Реєстрація.

Реєстрація в особистому кабінеті здійснюється за посиланням https://fuel.avias.ua/

Для реєстрації  введіть:

а) номер мобільного телефону;

б) адресу email;

в) код підтвердження з листа, надісланого на email;

г) код підтвердження з СМС;

д) пароль для подальшого входу в особистий кабінет.

Вхід в особистий кабінет здійснюється за номером мобільного телефону (логін) і паролем.

2. Початок праці в особистому кабінеті.

Після входу ви потрапляєте в особистий кабінет користувача з переліком паливних карток. На сторінці Користувача відображаються особисті й видані підприємством (делеговані юридичними особами) паливні картки.

Якщо Ви маєте і роль адміністратора або диспетчера по підприємству, то для переходу в паливні активи підприємства потрібно перейти на його сторінку, де відображаються склади і відповідні картки. Перехід здійснюється через вибір під словом «Користувач».

3. Контакти, адміністратор та диспетчери.

Якщо ви зайшли в особистий кабінет як адміністратор або диспетчер, то на сторінці контактів відображаються усі раніше внесені контакти підприємства.

Для додавання контакта натисніть «Додати контакт». У вікні редагування введіть номер мобільного телефону, виберіть потрібну роль та  впишіть  ім’я в будь-якому зручному вам форматі (Ім’я або ПІБ).

Передбачені такі ролі контактів:

Адміністратор — має права на будь-які дії з паливом, складами, картками і контактами. Це особа, телефон якої вказан в договорі, що укладається при придбанні паливних карток.
Диспетчер — відповідальна особа, якій адміністратор або інший диспетчер делегував права на управління складами, картками та контактами. Кількість диспетчерів підприємства необмежена.
Диспетчер склада — відповідальна особа, якій адміністратор або диспетчер делегував права на управління певними складами обо складом та його карткам. Диспетчерів складів також може бути будь-яка кількість.
Користувач — особа, якій видано підприємством одну або декілька паливних карт. Видавати картки можна також адміністратору або диспетчерам. Головна мета додавання користувачів до контактів — це «підв’язка» паливної картки цьому користувачеві. Після того, як користувач також зареєструється в особистому кабінеті, йому буде доступний баланс «підв’язаної» (виданої) картки.  На відміну від особистої картки, користувач може лише змінити або видалити пін-код та подивитися історію операцій по даній картці.

Для того щоб зв’язати певну картку з користувачем, натисніть «Додати контакт» в рядку з відповідною карткою. У спливаючому вікні виберіть потрібний контакт або додайте новий.

4. Управління складом палива.

При виборі меню «Дії» в рядку склад ви зможете здійснити такі операції:
Переказати – перерозподілити паливо зі складу на картки або на інший склад цього виду палива і регіону дії. Активна тільки при ненульовому балансі.
Операції – подивитися  перелік усіх операцій.
Назва складу — змінити ім’я складу для зручності роботи в особистому кабінеті.
Заблокувати — блокування складу для тимчасової заборони будь-яких дій зі складом. Після блокування в меню з’явитися пункт «Розблокувати».

Для переведення палива зі складу на картку або інший склад такого ж типу  вибираєте в меню «Дії» пункт «Переказати». У вікні переказу обираєте картку або склад призначення, вказуєте кількість літрів, заповнюєте коментар (у разі потреби) та натискаєте «Переказати».

5. Управління картками.

При виборі меню «Дії» в рядку картки ви можете здійснити такі операції:
Переказати — перевести паливо з картки на свій склад або іншу картку цього складу. При нульовому балансі картки ця дія в меню відсутня.
Ліміти – встановити  кількісні обмеження на використання палива на АЗС.
Автопоповнення — встановити правила автоматичного поповнення картки зі складу.
Операції – подивитися перелік усіх операцій.
Назва картки – встановити або змінити ім’я картки для зручності роботи .
Пін-код — змінити пін-код. Увага! При виборі стану «Без пін-коду» по картці неможливо буде заправити паливо на АЗС.
Контакт — підв’язати до картки або видалити користувача.
Заблокувати — заблокувати картку для тимчасової заборони будь-яких дій. Після блокування в меню з’явитися пункт «Розблокувати».

Для переведення палива з картки на склад або іншу картку цього ж складу вибираєте пункт «Переказати» в меню дій. Вибираєте склад або картку призначення переказу, вказуєте кількість літрів і заповнюєте коментар (у разі потреби).

6. Встановлення лімітів.

Кожній картці може бути заданий ліміт (обмеження) на використання палива на АЗС за певний період.

Приклад: якщо на карту встановлено добовий ліміт 20л, то  власник картки не зможе заправити на АЗС  більше 20 літрів пального за добу.
У меню дій виберіть пункт «Ліміти». На сторінці лімітів виберіть «Додати ліміт». Виберіть необхідну періодичність і доступний літраж для заправки на  АЗС на цей період.

 

limit1

 

Після встановлення ліміту біля відповідної картки з’явиться інформація про ліміт — скільки літрів складає ліміт, скільки ще доступно для використання, до якого числа і часу діє це обмеження.

Ліміт можна редагувати або видалити.

7. Встановлення автопоповнення.

Для встановлення автопоповнення картки в меню дій виберіть пункт «Автопоповнення» та додайте правило. Для створення правила автопоповнення заповніть:

— кількість літрів,

— тип поповнення — на певну кількість літрів або до певної кількості літрів,

— періодичність поповнення.

 

autopopovnennya1

 

Після встановлення правила  відповідна паливна картка буде автоматично поповнюватися зі свого складу до/або на певну кількість літрів. Якщо на складі не буде достатньої кількості палива для поповнення карток, то буде зроблено поповнення на наявну на складі кількість літрів.

У рядку картки буде відображена інформація про встановлене автопоповнення.

8. Статуси складів і паливних карток.

Якщо у складу або у паливної картки немає ніяких обмежень, то в їх рядку відсутнє будь-яке відображення статусу.

«Заблокована» — картка або склад тимчасово заблоковані. Заборонені будь-які операції із залишками, перекази і заправка на АЗС. Автопоповнення не відбувається. Для відновлення працездатності  диспетчеру або адміністратору необхідно зробити розблокування в меню «Дії».

pk-blocked

«Пін-код не встановлено» — Статус може бути встановлений як вручну (встановлено «Без пін-коду» при признеченні пін-коду в меню «Дії»), так і автоматично під час неправильного введення пінкоду на АЗС 3 рази поспіль. При цьому статусі картки заборонена тільки заправка на АЗС, операції переказу, автопоповнення, перевірки балансу — дозволені. Для скасування заборони заправки необхідно змінити або призначити новий пін-код в меню «Дії». Також даний статус присвоюється для нових паливних карток, Ви зможете їх поповнити, але зробити заправку на АЗС можно тільки після призначення пін-коду.

pk-no-pin