Історія

Історія «Авіас» почалася разом з історією України, як вільної держави — в 1991 році. У той час виникла необхідність забезпечувати паливом аеропорт в Дніпрі (тоді ще Дніпропетровську). Так виникла компанія «Авіас», в назві якої відбився цей зв’язок.

dnepr-avia

Перші кроки «Авіас» на українському ринку

Спочатку ми здійснювали зберігання палива і оптовий продаж. А з 1997 року почалася широка компанія по будівництву та облаштуванню АЗС по всій території України. Ми намагалися забезпечити споживачів нашим, українським паливом у всіх куточках України. І зараз завдання мережі АЗС залишається незмінним — забезпечити клієнтів якісним і недорогим паливом, виробленим Транснаціональною фінансово-промислової нафтової компанією «Укртатнафта» в місті Кременчук Полтавської області.

Технології якісного транспортування

«Авіас» одним з перших почав перевозити паливо великими бензовозами світових брендів RENAULT і VOLVO з алюмінієвими баками, що дозволяє зберігати паливо чистим. Зараз компанія має власний сучасний автопарк, що забезпечує безперебійну доставку пального від виробника до споживача.

historiavias2

Розвиток і перспективи

В даний час партнерська мережа представлена 1540 АЗК і АЗС у всіх куточках України. Майже третина з них орієнтована не тільки на бензиновий і дизельний транспорт, але і на автомобілістів, які заправляються газом. До послуг наших клієнтів — вітрини з супутніми товарами, магазини і затишні кафе.

historiavias4

Компанія змінюється відповідно до побажань клієнтів і спільно з партнерами постійно розробляє нові проекти, спрямовані на впровадження нових технологій і можливостей для підвищення якості роботи на благо людей.