Про компанію

Коротко про нас

Компанія «Авіас» має найбільшу партнерську мережу АЗК і АЗС в Україні. 1540 заправних станцій і комплексів розташовані в містах, селах, селищах, на трасах. Близько 300 старих автозаправних станцій були модернізовані щоб якісно обслуговувати клієнтів навіть у віддалених районах. Ми робимо все, щоб наші клієнти могли завжди заправити свій автомобіль якісним паливом вітчизняного виробництва за невисокою ціною. Ми заправляємо елітні авто і автомобілі простіше, вантажівки, міський транспорт і сільгосптехніку. Ми вважаємо, що важливо забезпечити паливом всі галузі України, в тому числі і сільське господарство у всіх куточках нашої країни.

Якісне пальне за чесною ціною

На всіх наших заправках найчесніші ціни на всі види пального. Ми можемо собі це дозволити, так як ми продаємо наш, український бензин. Дешевше — не означає гірше. Наша візитна картка — бензин ENERGY, наприклад, відповідає високим європейським стандартам, має високі експлуатаційні та екологічні характеристики.

Паливо на автозаправках Авіас

Всі необхідні види палива представлені на наших заправних станціях: А-92 ENERGY, А-95 і А-95 ENERGY, Е 95 Super (з додаванням натуральних спиртів), високооктановий А-98, дизельне паливо ENERGY, газ СПБТ (пропан-бутан). Все бензини і дизельне паливо відповідають стандарту Євро-5. На АЗС встановлено для роздачі палива обладнання кращої в Європі фірми Dresser Wayne.

okompanii_avias

Мобільність і зручність

Для Вашого комфорту ми розробили мобільний додаток «Авіас». У ньому Ви зможете легко дізнатися про те, де знаходиться найближча АЗС, чи є на ній Вас вид палива, ціну, а також перелік супутніх послуг. Додаток має і інші корисні функції і стане вашим помічником в дорозі. Завантажуйте його в Play Maркет або App Store.

Ми раді співпраці

На АЗС Ви знайдете супутні товари для авто: масла, антифриз, омивач для скла, каністри та інше. Для себе ви зможете купити сигарети, а також мінеральну воду, соки і енергетичні напої торгової марки «Біола», а ще вугілля для шашлику, а влітку поласувати смачним морозивом!

Нам довіряє все більше українських автомобілістів!