Інструкція по роботі в особистому кабінеті для фізичних осіб

Мінімальні вимоги для роботи в особистому кабінеті

Робота особистого кабінету підтримується на наступних і вище версіях браузерів:

Chrome 60+
Firefox 50+
Safari 6+
Edge 11+

1. Реєстрація.

Реєстрація в особистому кабінеті здійснюється за посиланням https://fuel.avias.ua/

Для реєстрації  введіть:

а) номер мобільного телефону;

б) адресу email;

в) код підтвердження з листа, надісланого на email;

г) код підтвердження з СМС;

д) пароль для подальшого входу в особистий кабінет.

Вхід в особистий кабінет здійснюється за номером мобільного телефону (логін) і паролем.

2. Початок праці в особистому кабінеті.

Після входу ви потрапляєте в особистий кабінет користувача з переліком паливних карток та торгових точок, які видали картки. На сторінці Користувача відображаються особисті й видані підприємством (делеговані юридичними особами) паливні картки.

Якщо Ви маєте і роль адміністратора або диспетчера по підприємству, то для переходу в паливні активи підприємства потрібно перейти на його сторінку, де відображаються склади і відповідні картки. Перехід здійснюється через вибір під словом «Користувач».

3. Управління картками.

При виборі меню «Дії» в рядку картки ви можете здійснити такі операції:
Переказати — перевести паливо з однієї своєї картки на іншу картку того ж виду палива. Якщо на картці  палива немає, ця дія в меню відсутня.
Ліміти – встановити  кількісні обмеження на використання палива на АЗС.
Операції – подивитися перелік усіх операцій(переказів та заправок на АЗС).
Назва картки – встановити або змінити ім’я картки для зручності роботи .
Пін-код — змінити пін-код. Увага! При виборі стану «Без пін-коду» по картці неможливо буде заправити паливо на АЗС.
Заблокувати — заблокувати картку для тимчасової заборони будь-яких дій. Після блокування в меню з’явиться пункт «Розблокувати».

Для переведення палива з картки на іншу картку цього ж типу та регіону дії вибираєте пункт «Переказати» в меню дій. Вибираєте картку призначення переказу, вказуєте кількість літрів і заповнюєте коментар (у разі потреби).

4. Встановлення лімітів.

Кожній картці може бути заданий ліміт (обмеження) на використання палива на АЗС за певний період.

Приклад: якщо на карту встановлено добовий ліміт 20л, то  власник картки не зможе заправити на АЗС  більше 20 літрів пального за добу.
У меню «Дії» виберіть пункт «Ліміти»/«Додати ліміт». Виберіть необхідну періодичність і кількість літрів для заправки на АЗС на цей період.

 

limit1

 

Після встановлення ліміту біля відповідної картки з’явиться  скільки літрів складає ліміт, скільки ще доступно для використання, до якого числа і часу діє це обмеження.

Ліміт можна редагувати або видалити.

5. Статуси паливних карток.

Якщо у паливної картки немає ніяких обмежень, то в її рядку відсутнє будь-яке відображення статусу.

«Заблокована» — картка тимчасово заблокована. Заборонені будь-які операції із залишками, перекази і заправка на АЗС. Для відновлення працездатності необхідно зробити розблокування в меню «Дії».

pk-blocked

«Пін-код не встановлено» — Статус може бути встановлений як вручну (встановлено «Без пін-коду» при признеченні пін-коду в меню «Дії»), так і автоматично під час неправильного введення пінкоду на АЗС 3 рази поспіль. При цьому статусі картки заборонена тільки заправка на АЗС, операції переказу та перевірки балансу — дозволені. Для скасування заборони заправки необхідно змінити або призначити новий пін-код в меню «Дії». Також даний статус присвоюється для нових паливних карток, Ви зможете їх поповнити, але зробити заправку на АЗС можно тільки після призначення пін-коду.

pk-no-pin