Нашi партнери

Стабільність і якість

Наш постійний партнер «Укртатнафта» — сучасний модернізований нафтопереробний завод, виробляє всі види палива в повній відповідності з нормами. Побувавши на заводі, наші солідні замовники переконуються в тому, що з таким обладнанням і персоналом реально отримувати саме високоякісне паливо! Паливо ENERGY з 2010 року стало нашою візитною карткою. Це і А92, і А95, і дизпаливо ENERGY. Дизельне паливо Arctic є незамінним в екстремальних погодних умовах, особливо при низьких температурах.

plant_3

У нас є і газ

У світлі останніх вимог ринку ми пропонуємо нашим клієнтам і газову суміш (СПБТ). Тим більше, що газ видобувається в нашій країні. Він дешевше бензину, тому дедалі більше автомобілів переходять на ГБО.

Супутні товари

З самого початку «Авіас» співпрацює з торговою маркою «PITLINE». Всі найнеобхідніші супутні товари для автомобіля представлені в зручних вітринах на наших АЗС. Це і омивачі стекол, і масла, тосол, шини, каністри та багато іншого. Лінія напоїв — мінеральна вода, соки, прохолодні напої, представлені торговою маркою «Біола».

historiavias4777