Технологія ENERGY

Бензин ENERGY — це бензин з поліпшеними екологічними показниками та споживчими властивостями.

Бензин ENERGY випускається на основі бензину стандарту Євро-5, який не тільки відповідає всім нормам ДСТУ, але і має кращі показники по кислотності, вмісту смол, бензолу і ароматичних вуглеводнів. При виробництві бензину ENERGY використовується синтетичний багатофункціональний пакет присадок, розроблений для даного продукту німецьким концерном BASF.

У співпраці з BASF

Для поліпшення експлуатаційних характеристик бензинів, які випускаються «Укртатнафтою», концерном BASF був спеціально розроблений ексклюзивний багатофункціональний пакет присадок, який сприяє підвищенню антикорозійних і миючих властивостей, а також екологічних характеристик бензину. Це — синтетичний багатофункціональний пакет присадок марки Keropur® ENERGY, створений на основі унікальної технології KEROCOM® PIBA концерну BASF.

energy2

Деемульгатор Keropur® ENERGY, що входить до складу, забезпечує оптимальний фазовий поділ бензину і води, що особливо актуально при заправці, оскільки запобігає потраплянню води в бак. Також Keropur® ENERGY містить спеціальні компоненти для зниження внутрішнього тертя в моторі, що сприяє оптимальній роботі двигуна в різних кліматичних умовах (в т.ч. — при значних мінусових температурах). Застосування даного пакету присадок дозволяє виробляти паливо, яке відповідає всім вимогам Всесвітньої Паливної Хартії аж до категорії 5 за рівнем відкладень на клапанах впускної системи. Використання даного багатофункціонального пакета присадок дозволяє підтримувати чистоту системи упорскування палива двигуна на необхідному технічному рівні. Таким чином, забезпечується оптимальний склад паливно-повітряної суміші і гарантується найбільш повне і ефективне згорання палива. Keropur® ENERGY забезпечує повний захист від корозії не тільки паливної системи автомобільного двигуна, а й усіх металевих конструкцій, які контактують з паливом, а також дозволяє значно знизити рівень викидів шкідливих речовин у вихлопних газах.

O product1ukr

Дизельне паливо ENERGY — екологічно безпечне паливо з оптимальними експлуатаційними якостями.

Дизельне паливо ENERGY стало продовженням брендової лінійки ПАТ «Укртатнафта». Дизельне паливо ENERGY виробляється на основі дизпалива Євро-5 і володіє високими експлуатаційними характеристиками. Дизпаливо ENERGY, як і однойменний бензин, було вироблено у співпраці з німецьким концерном BASF, який виступив розробником пакета присадок Keropur® DP ENERGY.

Ексклюзив від світового лідера хімічної індустрії.

Синтетичний багатофункціональний пакет присадок Keropur® DP ENERGY був розроблений на основі унікальної технології KEROCOM® PIBASA. Застосування даного пакету дозволяє оптимізувати процес утворення паливно-повітряної суміші та її ефективне згорання; також Keropur®DP ENERGY володіє чудовими властивостями, що сприяють підтримці чистоти і очищенню паливної системи, і гарантує її ефективний захист від корозії. До складу пакету входить деемульгатор, який забезпечує оптимальний фазовий поділ між дизельним паливом і водою, що, з урахуванням високої схильності ДТ до емульгування, запобігає потраплянню слідів води в паливний бак, а спеціальний піногасник істотно знижує обсяг піни, що утворюється при заправці і перекачуванні. Результатом системного застосування такого палива є зниження витрати палива і зменшення емісії шкідливих вихлопних газів.