Мінімальні вимоги для роботи в особистому кабінеті
Робота особистого кабінету підтримується на наступних і вище версіях браузерів:
Chrome 60+
Firefox 50+
Safari 6+
Edge 11+
1. Реєстрація.
Реєстрація в особистому кабінеті здійснюється за посиланням https://fuel.avias.ua/
Для реєстрації введіть:
а) номер мобільного телефону;
б) адресу email;
в) код підтвердження з листа, надісланого на email;
г) код підтвердження з СМС;
д) пароль для подальшого входу в особистий кабінет.
Вхід в особистий кабінет здійснюється за номером мобільного телефону (логін) і паролем.
2. Початок праці в особистому кабінеті.
Після входу ви потрапляєте в особистий кабінет користувача з переліком паливних карток. На сторінці Користувача відображаються особисті й видані підприємством (делеговані юридичними особами) паливні картки.
Якщо Ви маєте і роль адміністратора або диспетчера по підприємству, то для переходу в паливні активи підприємства потрібно перейти на його сторінку, де відображаються склади і відповідні картки. Перехід здійснюється через вибір під словом «Користувач».
3. Контакти, адміністратор та диспетчери.
Якщо ви зайшли в особистий кабінет як адміністратор або диспетчер, то на сторінці контактів відображаються усі раніше внесені контакти підприємства.
Для додавання контакта натисніть «Додати контакт». У вікні редагування введіть номер мобільного телефону, виберіть потрібну роль та впишіть ім’я в будь-якому зручному вам форматі (Ім’я або ПІБ).
Передбачені такі ролі контактів:
Адміністратор — має права на будь-які дії з паливом, складами, картками і контактами. Це особа, телефон якої вказан в договорі, що укладається при придбанні паливних карток.
Диспетчер — відповідальна особа, якій адміністратор або інший диспетчер делегував права на управління складами, картками та контактами. Кількість диспетчерів підприємства необмежена.
Диспетчер склада — відповідальна особа, якій адміністратор або диспетчер делегував права на управління певними складами обо складом та його карткам. Диспетчерів складів також може бути будь-яка кількість.
Користувач — особа, якій видано підприємством одну або декілька паливних карт. Видавати картки можна також адміністратору або диспетчерам. Головна мета додавання користувачів до контактів — це «підв’язка» паливної картки цьому користувачеві. Після того, як користувач також зареєструється в особистому кабінеті, йому буде доступний баланс «підв’язаної» (виданої) картки. На відміну від особистої картки, користувач може лише змінити або видалити пін-код та подивитися історію операцій по даній картці.
Для того щоб зв’язати певну картку з користувачем, натисніть «Додати контакт» в рядку з відповідною карткою. У спливаючому вікні виберіть потрібний контакт або додайте новий.
4. Управління складом палива.
При виборі меню «Дії» в рядку склад ви зможете здійснити такі операції:
Переказати – перерозподілити паливо зі складу на картки або на інший склад цього виду палива і регіону дії. Активна тільки при ненульовому балансі.
Операції – подивитися перелік усіх операцій.
Назва складу — змінити ім’я складу для зручності роботи в особистому кабінеті.
Заблокувати — блокування складу для тимчасової заборони будь-яких дій зі складом. Після блокування в меню з’явитися пункт «Розблокувати».
Для переведення палива зі складу на картку або інший склад такого ж типу вибираєте в меню «Дії» пункт «Переказати». У вікні переказу обираєте картку або склад призначення, вказуєте кількість літрів, заповнюєте коментар (у разі потреби) та натискаєте «Переказати».
5. Управління картками.
При виборі меню «Дії» в рядку картки ви можете здійснити такі операції:
Переказати — перевести паливо з картки на свій склад або іншу картку цього складу. При нульовому балансі картки ця дія в меню відсутня.
Ліміти – встановити кількісні обмеження на використання палива на АЗС.
Автопоповнення — встановити правила автоматичного поповнення картки зі складу.
Операції – подивитися перелік усіх операцій.
Назва картки – встановити або змінити ім’я картки для зручності роботи .
Пін-код — змінити пін-код. Увага! При виборі стану «Без пін-коду» по картці неможливо буде заправити паливо на АЗС.
Контакт — підв’язати до картки або видалити користувача.
Заблокувати — заблокувати картку для тимчасової заборони будь-яких дій. Після блокування в меню з’явитися пункт «Розблокувати».
Для переведення палива з картки на склад або іншу картку цього ж складу вибираєте пункт «Переказати» в меню дій. Вибираєте склад або картку призначення переказу, вказуєте кількість літрів і заповнюєте коментар (у разі потреби).
6. Встановлення лімітів.
Кожній картці може бути заданий ліміт (обмеження) на використання палива на АЗС за певний період.
Приклад: якщо на карту встановлено добовий ліміт 20л, то власник картки не зможе заправити на АЗС більше 20 літрів пального за добу.
У меню дій виберіть пункт «Ліміти». На сторінці лімітів виберіть «Додати ліміт». Виберіть необхідну періодичність і доступний літраж для заправки на АЗС на цей період.
Після встановлення ліміту біля відповідної картки з’явиться інформація про ліміт — скільки літрів складає ліміт, скільки ще доступно для використання, до якого числа і часу діє це обмеження.
Ліміт можна редагувати або видалити.
7. Встановлення автопоповнення.
Для встановлення автопоповнення картки в меню дій виберіть пункт «Автопоповнення» та додайте правило. Для створення правила автопоповнення заповніть:
— кількість літрів,
— тип поповнення — на певну кількість літрів або до певної кількості літрів,
— періодичність поповнення.
Після встановлення правила відповідна паливна картка буде автоматично поповнюватися зі свого складу до/або на певну кількість літрів. Якщо на складі не буде достатньої кількості палива для поповнення карток, то буде зроблено поповнення на наявну на складі кількість літрів.
У рядку картки буде відображена інформація про встановлене автопоповнення.
8. Функція "заправка зі складу".
Ця функція дозволяє заправити автомобіль на АЗС на більшу кількість літрів, ніж на балансі паливної картки, за наявності літрів на складі. Функцію «заправка зі складу» можна встановити як на окрему паливну картку, так і на всі карти вибраного складу одразу. Наприклад, якщо на паливній карті залишок 40 літрів, включено функцію «заправка зі складу», то на АЗС можна заправити 45, 50 і більше літрів.
Рекомендується включати функцію «заправка зі складу», попередньо встановивши на кожну паливну картку ліміти використання палива. Якщо ліміт на карту не буде встановлений, то по ній можна буде заправити всі літри зі складу.
Увімкнення функції «заправка зі складу» для всіх карт складу здійснюється з меню «Дії» складу.
У разі вимкнення функції з меню складу, функція відключається на всіх картах відповідного складу.
Ви також можете увімкнути та вимкнути функцію «заправка зі складу» окремо по кожній паливній картці.
Функція «заправка зі складу» працює лише при оформленні заправки на касі.
9. Статуси складів і паливних карток.
Якщо у складу або у паливної картки немає ніяких обмежень, то в їх рядку відсутнє будь-яке відображення статусу.
«Заблокована» — картка або склад тимчасово заблоковані. Заборонені будь-які операції із залишками, перекази і заправка на АЗС. Автопоповнення не відбувається. Для відновлення працездатності диспетчеру або адміністратору необхідно зробити розблокування в меню «Дії».
«Пін-код не встановлено» — Статус може бути встановлений як вручну (встановлено «Без пін-коду» при признеченні пін-коду в меню «Дії»), так і автоматично під час неправильного введення пін—коду на АЗС 3 рази поспіль. При цьому статусі картки заборонена тільки заправка на АЗС, операції переказу, автопоповнення, перевірки балансу — дозволені. Для скасування заборони заправки необхідно змінити або призначити новий пін-код в меню «Дії». Також даний статус присвоюється для нових паливних карток, Ви зможете їх поповнити, але зробити заправку на АЗС можно тільки після призначення пін-коду.
10. Звіти.
Для Вашої зручності в особистому кабінеті є можливість формування наступних звітів:
- «Рух палива» — звіт містить інформацію про всі поповнення складів і паливних карток, заправки на АЗС, перекази палива між складами і картками. У ньому доступний вибір періоду і формування звіту по окремому складу або паливній картці.
- «Заправки на АЗС» — звіт містить інформацію тільки по заправках на АЗС за паливними картками. Доступні вибір періоду і формування звіту по окремій паливній картці.
- «Залишки» — звіт містить інформацію про залишки літрів палива на складах та паливних картках на обрану дату і час.
Всі звіти формуються у форматі xlsx.
Для формування звіту перейдіть на сторінку «Звіти». На ній будуть відображені вже замовлені звіти.
Для створення звіту перейдіть за посиланням «Створити звіт». Оберіть тип звіту, вкажіть склад або картку, задайте період і натисніть кнопку «Створити».
Ваш звіт із заданими параметрами з’явиться у списку звітів. Як тільки він буде готовий, в стовпчику статусу буде активована кнопка «Завантажити».
11. Виписка рахунку для поповнення паливних складів
1. Для оформлення замовлення перейдіть на вкладку «Отримати рахунок»:
2. Після переходу ви потрапите на сторінку оформлення замовлення. У рядках складів введіть необхідну для замовлення кількість палива або сумму. Ви можете «Скасувати» замовлення (без оформлення рахунку) або «Підтвердити» його і замовлення автоматично буде відправлене для обробки в Ваш пункт продажу.
3. Після підтвердження ви перейдете на сторінку списку рахунків. Тепер Ви можете завантажити рахунок (.pdf) для оплати. Після надходження коштів на р/р пункту продажу статус замовлення зміниться на «сплачено». Після поповнення відповідних складів статус замовлення зміниться на «поповнено».
Перейти до списку виписаних рахунків можна також за посиланням «Мої рахунки» з сторінки замовлення («Отримати рахунок»).