Bfuel_gas

На підприємстві «УКРНАФТА» виробляється високоякісний скраплений газ марки СПБТ (суміш пропану-бутану технічного) для заправки автомобілів. Кількість АГЗС в Україні збільшується з року в рік. Це пов’язано з багатьма перевагами газу перед бензином. Насамперед — вартість: ціна на газ традиційно зберігається на рівні 50% від ціни на 95-й бензин. Крім цього, він володіє більше високим октановим числом (101-111 одиниць) і кращими екологічними і експлуатаційними властивостями. Високе октанове число забезпечує плавну роботу двигуна без порушення процесу згоряння при різних режимах роботи.

Ще один показник — зносостійкість двигуна. Не відбувається такого неприємного явища, як змивання масляної плівки з поверхні циліндрів, блок циліндрів і головка блоку менше зношуються .
Газ СПБТ відноситься до найбільш екологічно чистих видів пального, яке проходить глибоке очищення від сірководневих і меркаптанових з’єднань. У СПБТ процентне співвідношення компонентів залежить від сезонності і кліматичних умов. У холодну пору року кількість бутану зменшується до 40%, в літній період його відсоток може становити до 60.
При доведенні скрапленого газу до норм дотримуються всі необхідні показники, газ має відмінно збалансований вуглеводневий склад та низький вміст загальної сірки. Газ за всіма фізико-хімічними та експлуатаційними показниками відповідає параметрам європейських стандартів та вимогам нового національного стандарту ДСТУ ЕN 589:2017, і проходить суворий лабораторний контроль якості на всіх етапах виробництва.

Газ (СПБТ)