Е-95 Super

Bfuel_e95s

Даний вид палива вважається альтернативним моторним паливом і являє собою сумішевий бензин, частка спирту в якому становить 35%. Виготовляється з висококонцентрованих зневоднених рослинних спиртів, одержуваних із зернової сировини з додаванням вуглеводневих компонентів. Бензин марки Е 95 Super має високе октанове число 95 і відповідає марці А-95. Якість палива відповідає ТУ У 20.5-00152307-008:2014 «Паливо моторне сумішеве альтернативне», а вміст сірки становить не більше 19 мг/кг. Завдяки кращій випаровуваності відбувається більш повне згоряння палива без утворення нагару, що зменшує знос поршнів і циліндрів.

Спирт — сильний органічний розчинник, але наявність спеціальних додаткових присадок дозволяє підвищити значення кислотного параметра pH до нейтрального (7, при нормі 6-9), і тим самим ефективно використовувати активність спиртів для поліпшення очищаючих властивостей.
Ціна даного бензину нижче звичайного, тому що на нього не поширюється акцизний збір. Це паливо виробляється за новітніми технологіями на заводських потужностях «Укртатнафти», де дуже точно дотримуються співвідношення суміші.

e 95 superukr