Дизельне паливо Energy

Bfuel_dte

У зв’язку зі стрімким зростанням дизельного автопарку, стала приділятися особлива увага до якості і характеристик дизельного палива. Тому підприємство «УКРТАТНАФТА» почало виробництво палива підвищеної якості ДТ Energy (ДСТУ 7688:2015, Євро-5), щоб задовольнити вимоги сучасних дизельних двигунів.
Дизпаливо також має свої характеристики, які визначають його якість. Цетанове число 51-52 (при нормі від 48) визначає високі потужності та економічні показники роботи двигуна.

Відмінні показники щільності й в’язкості, а також ультранизьким вмістом сірки, повністю відповідають вимогам Євро-5, полегшують запуск холодного двигуна, забезпечують нормальну подачу палива, розпилювання в камері згорання і працездатність системи фільтрації.
Так само, як і в бензині, в дизельному паливі використовують спеціально розроблені присадки Keropur®DP Energy концерну BASF. Присадки покращують змащувальні і миючі властивості, очищають систему паливного фільтра, запобігають утворенню нагару. Сама технологія виробництва палива в заводських умовах шляхом каталітичної конверсії важких парафінів радикально відрізняється від практики додавання різних присадок в паливо безпосередньо під час заправки, транспортування або зберігання.
Важливим показником для дизельного палива є гранична температура фільтрування. Це та мінімальна температура, при якій паливо проходить через фільтр і не застигає. «УКРТАТНАФТА» виробляє зимовий ДТ Арктика, яке фільтрується і не застигає при температурах до -40С °. Завод завжди регулює випуск палива в літній і зимовий час, оскільки це важливо для експлуатації в умовах низьких або високих температур.