А-95 Energy

Bfuel_a95e

На заводі «УКРТАТНАФТА» з 2010 року виготовляється бензин А-95 Energy з високоякісними присадками Keropur®, представленими відомим хімічним концерном BASF. Присадки Keropur® покращують як експлуатаційні, так і екологічні характеристики пального. Головними перевагами ENERGY є те, що він краще згорає, у нього менше емісія вихлопних газів, він зберігає в чистоті паливну систему, циліндри і кільця поршневої групи двигуна і інші деталі, що контактують з паливом в чистому вигляді.

Бензин марки А-95 Energy повністю відповідає нормам ДСТУ 7687:2015 (Євро-5), виробляється в заводських умовах, де здійснюється найсуворіший контроль якості на всіх стадіях виробництва, транспортується власними бензовозами компанії, що дозволяє зберегти чистоту пального. Оптимальна температура початку кипіння бензину дозволяє швидко завести холодний двигун і прогріти його. А низька температура закінчення кипіння (200С °, при нормі максимум 210С °) запобігає нерівномірний розподіл паливної суміші, що зменшує витрату бензину, вимивання масла і гарантує стабільну, динамічну роботу двигуна.
Якщо ви сумніваєтеся, який бензин вибрати, то сміливо можете заправити А-95 Energy. Вибравши ENERGY, ви вибираєте українське і, безумовно, найкраще!

O product1ukr