Політика конфіденційності мобільного додатка

Політика конфіденційності мобільного додатка «АВІАС»

Цей додаток обслуговується і надається ТОВ «Лівайн Торг», головний офіс якого розташований за адресою: 49000, Дніпропетровська обл., М Дніпро, вул. Мандриківська 47, к. 503. Україна.

Цей додаток не збирає і не зберігає будь-які особисті дані про вас, не вимагає паролів і доступу до облікових записів. Додаток використовує службу геолокації для визначення вашого місцезнаходження і надання інформації про найближчі АЗС мережі і представництвах. Додаток є інформаційним і містить дані та актуальні ціни на паливо АЗС партнерів «Авіас» і регіональних представництв.

Якщо ви отримали доступ до даного додатку через сайт третьої особи, таке особа може збирати дані про вас. В цьому випадку вам слід ознайомитися з умовами використання та політикою конфіденційності програмного забезпечення і сайту даної особи перед установкою і використанням програми, щоб дізнатися про те, як будуть використовуватися зібрані дані.

Ви можете звернутися в разі будь-яких питань або сумнівів в службу підтримки по телефону 0-800-501-788 або на сайті https://avias.ua/zvorotnij-zvjazok/

Останнє оновлення: червень 2019 р