Історія

Історія «Авіас» почалася разом з історією України, як вільної незалежної держави — в 1991 році. У той час виникла необхідність забезпечити паливом аеропорт у Дніпропетровську. Так виникла компанія «Авіас», в назві якого відбився цей зв’язок.

dnepr-avia

Перші кроки «Авіас» на українському ринку

Спочатку ми здійснювали зберігання палива та оптовий продаж. Це тривало до 1997 року. А з цього часу почалася широка компанія з будівництва сучасних АЗС по всій території України. Нарівні з будівництвом, частина заправок купувалася для реалізації нашого, українського палива, яке виробляє «Укртатнафта» в місті Кременчук Полтавської області. Наше завдання було і залишається — забезпечити клієнтів якісним і недорогим паливом.

Технології якісного транспортування

«Авіас» одним з перших почав возити паливо великими бензовозами RENAULT і VOLVO з алюмінієвими баками, що дозволяє зберігати паливо чистим і вчасно доставляти пальне на автозаправки.

historiavias2

Розвиток і перспективи

Наш спільний проект будівництва нових та реконструкції старих АЗС — проект Coteba, дозволяэ створити гідний рівень обслуговування людей. Це комплекси, де можна отримати повний сервіс — заправити автомобіль, поміняти масло, тосол, помити машину, пройти шиномонтаж, а також перекусити або випити кави в цивілізованих умовах. Таких гіперкомплексів вже 12 в різних областях України. Нашим клієнтам ми пропонуємо дуже зручну послугу — склад палива. Вам не потрібно зберігати бензин в каністрах вдома — у вас буде свій склад там, де ви заправляєтеся. Розвиваючись вже більше двадцяти років, ми дали порядку 15000 робочих місць. Це і працівники заправок, і 30 офісів у різних областях України.

historiavias4

Компанія «Авіас» з партнерами розробляють все нові проекти, які спрямовані на впровадження новітніх технологій і можливостей для підвищення якості роботи на благо людей.