Про компанію

Коротко про нас

Компанія «Авіас» має найбільшу партнерську мережу АЗС в Україні. Близько 1600 заправних станцій розташовані в містах, селах, селищах, на трасах. Ми робимо все, щоб наші клієнти могли завжди заправити свій автомобіль хорошим паливом вітчизняного виробництва за невисокою ціною. Ми заправляємо елітні авто і більш прості автомобілі, вантажівки, міський транспорт і сільгосптехніку.

Якісне пальне за чесною ціною

На всіх наших заправках найчесніші ціни на всі види пального. Ми можемо собі це дозволити, тому що ми продаємо наш, український бензин. Дешевше — не означає гірше. Наша візитна картка — бензин ENERGY, наприклад, відповідає високим європейським стандартам, має високі експлуатаційні та екологічні характеристики.

Паливо на автозаправках Авіас

Всі необхідні види палива представлені на наших заправних станціях: А92 ENERGY, А95 і А95 ENERGY, Е 95 S (з додаванням натуральних спиртів), дизельне паливо ENERGY, газ (пропан-бутан). Встановивши на свій гаджет додаток «Авіас», ви зможете легко дізнатися про те, де знаходиться найближча АЗС, чи є на ній той вид палива, який вас цікавить і за якою ціною. Ця інформація постійно оновлюється.

okompanii_avias

Бренди АЗС «Авіас»

Наші АЗС та АЗС партнерів працюють під різними брендами: «Авіас плюс», «Авіас», «УКРНАФТА», «ЮКОН», «ЮКОН сервіс», «Rubix», «Sentosa Oil», «Балу», «ANP», «GLORIUS», «МАВЕКС», «ПЕТРОЛ-ГАРАНТ», «ЗНП». На АЗС ви знайдете супутні товари для авто: масла, тосол, омивач для скла, каністри та інше. Для себе ви зможете купити цигарки, а також мінеральну воду, соки торгової марки «Біола», а ще вугілля для шашлику, якщо ви їдете на пікнік.

Нам довіряє все більше українських автомобілістів!