Нашi партнери

Стабільність і якість

Наш постійний партнер «Укртатнафта» — сучасний модернізований нафтопереробний завод виробляє всі види палива в повній відповідності з нормами. Побувавши на заводі, наші солідні замовники переконуються в тому, що з таким обладнанням та персоналом реально отримувати саме високоякісне паливо! Паливо ENERGY з 2010 року стало нашою візитною карткою. Це і А92, і А95, і дизпаливо ENERGY. Дизельне паливо Arctic є незамінним в екстремальних погодних умовах. Особливо при низьких температурах.

partneravias1

У нас є і газ

У світлі останніх вимог ринку ми пропонуємо нашим клієнтам і газову суміш (СПБТ). Тим більше, що газ видобувається в нашій країні. Він дешевше бензину, тому дедалі більше автомобілів переходять на ГБО.

Супутні товари

З самого початку «Авіас» співпрацює з торговою маркою «PITLINE». Всі найнеобхідніші супутні товари для автомобіля представлені у зручних вітринах на наших АЗС. Це і омивачі скла, і масла, тосол, шини, каністри та багато іншого. Лінія напоїв — мінеральна вода, соки, прохолодні напої, представлені торговою маркою «Біола».

historiavias4777

Мережа АЗС «Авіас» більше, ніж ви думаєте

Порядку 1 600 автозаправних станцій по всій Україні обслуговують наших клієнтів. Заправки з нашим паливом працюють під різними брендами. «Авіас плюс», «Авіас», «УКРНАФТА», «Sentosa Oil», «ЮКОН сервіс», «ЮКОН», «Rubix», «ANP», «GLORIUS», «МАВЕКС», «ЗНП» «Балу», «ПЕТРОЛ-ГАРАНТ». Абсолютно нові сучасні автозаправні станції будували разом з компанією, яка робить цю роботу краще за всіх. Було закуплено паливороздавального обладнання кращої в Європі фірми Dresser Wayne. За ці роки було побудовано 677 нових АЗС.

Дуже багато старих заправних станцій було модернізовано, щоб якісно обслуговувати клієнтів навіть у віддалених районах, де нові АЗС ніхто не збирався будувати. Цей процес продовжується і зараз. Дообладнали порядку 200 старих заправок. Ми вважаємо, що важливо забезпечити паливом всі галузі України, в тому числі і сільське господарство у всіх куточках нашої країни.